SvitavyDnes.cz
SvitavyDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Farmářské trhy 2014 - Svitavy

Kdy:
Středa 27.08.2014 od 09:00 hod
Kde:
Náměstí Míru , Svitavy
Pořadatel:
Sdílet:

Farmářské trhy si už ve Svitavách vybudovaly svoji tradici, budou tedy organizovány i v letošním roce. Jsou stále oblíbenější a stávají se běžnou součástí nákupních pochůzek. Budou pokračovat v týdenních intervalech.

Pro tuzemské regionální potraviny si můžete přijít vždy ve středu od 9 do 16 hodin na náměstí Míru ke kašně sv. Floriána.

Co můžete koupit?
Čerstvou zeleninu podle sezóny:
Momentálně brambory, cibuli jak žlutou, tak bílou a občas i červenou, anebo řeckou, cibulku s natí, petrželku, kudrnku, zelí bílé i červené, kapustu, saláty ledový, hlávkový, lollo biondo i lollo rosso, čerstvé bylinky, ředkvičky, brokolici, patizon, mrkev, celer, petržel, květák, pórek, dýni špagetovou i Hokkaido, okurky, papriky, rajčata i cherry rajčátka, česnek, čerstvé sezónní ovoce, jablka, mléčné výrobky kraví, kozí i ovčí, především sýry, sladkovodní ryby - candát, kapr, úhoř na grilu, masíčko a uzeniny, vajíčka z alternativních i domácích chovů, tuzemské houby, med a medovinu, skvělé pečivo sladké i slané, koření, a také čerstvě nadojené mléko přímo z mlékárenského automatu, a občas ručně vyráběné cokoliv.

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí61,120986938477