SvitavyDnes.cz
SvitavyDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Kamelot a Laďa Kerndl - Litomyšl

Kdy:
Středa 09.11.2016 od 19:30 hod
Kde:
Smetanův dům, Litomyšl
Pořadatel:
Účinkující:
Sdílet:

Hudebníky Romana Horkého, kapelníka skupiny Kamelot, a českého Franka Sinatru Laďu Kerndla pojí nejen láska k hudbě, ale také dlouholeté a hluboké přátelství. Byla to tedy jen otázka času, kdy Roman Horký složí písničku, kterou by si se svým přítelem společně zazpíval v duetu.
První duet sice spolu nazpívali již v roce 2001, který se jmenoval Podoby, ovšem inspirací pro napsání však nebyl osobní vztah obou umělců, ale filmový příběh. Písnička s osobním texte věnovaná jen a pouze Laďu Kerndlovi nese název "Příteli můj" a byla natočena v dubnu 2016. Již dnes ji lze slyšet na vlnách komerčních i státních rádií. A když už je tady společná píseň, tak nějak automaticky z toho vyplývá společné turné.

Laďa Kerndl sice občas s Kamelotem jako host již několikrát vystupoval, ale nyní se jedná o spolupráci větší. Návštěvníci koncertu se tak mohou zaposlouchat nejen do největších hitů skupiny Kamelot i písní z nového alba Babí léto, ale také do několika evergreenů světové jazzové či swingové hudby v podání právě Ladi Kerndla a za doprovodu Kamelotu.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí60,389041900635